03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Akıllı Okullar Çankaya Anadolu Lisesi

ADRES
Hilal Mah. Turan Güneş Bulvarı 677 Sok. No:8 Çankaya / ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Çankaya’da bulunan Akıllı Okullar Çankaya Anadolu Lisesi resmi web sitesinin hakkımızda bölümünde, şu bilgiler yer alıyor:

Dünyaya bırakılacak en büyük mirasın birey olduğuna inanan Akıllı Kolejler,Her Çocuk Akıllıdır felsefesiyle 2013 yılında Ankara merkezli olarak kuruldu.İlk yılında Gölbaşı, Etimesgut ve İvedik’te 3 kampüste eğitim öğretime devam eden Akıllı Kolejler ikinci yılında biri Karabük’te franchise olmak üzere toplam 16 şubeye ulaştı. 2015 yılı itibariyle Anaokulundan Üniversiteye kadar eğitimin her kademesinde hizmet vermeye başlayan Akıllı Kolejlerİvedik’te konuşlandırdığı tamamı devlet destekli 3 bin öğrenci kapasiteli Teknik ve Teknokent liseleri ile Türkiye’deki mesleki eğitime yeni bir soluk ve dinamizm getirmiştir.

Akıllı Kolejler 2017 yılı itibariyle Türkiye genelindeki 23 şubesiyle ülkemizin lider eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Akıllı Okullar Çankaya Anadolu Lisesi, Hilal Mah. Turan Güneş Bulvarı 677 Sok. No:8 Çankaya / ANKARA adresinde yer almaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

39.865951, 32.855852

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ