28.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Ankara BİLFEN Koleji Ortaokul

ADRES
Koru Mah. 2620 Sok. No:1/B Çankaya/ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğitimde başarıları ile kendinden söz ettiren BİLFEN kolejinin bir şubesi de Ankara Çayyolu’nda bulunuyor. BİLFEN Koleji, ortaokul şubesi ile de hizmet veriyor. Sınavlardaki başarısı ile adından sıkça söz ettiren BİLFEN Eğitim Kurumları ile ilgili iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bilfen Eğitim Kurumları Hedefleri:

“Yeni bin yıla ayak uydurmuş” bir eğitim kurumu olarak Atatürk ilkeleri doğrultusunda, evrensel ilkeler ışığında, bilgiye ulaşmayı ve kullanmayı bilen, akademik olarak tam donanımlı, okuma becerisi gelişmiş, iki yabancı dili de çok iyi kullanabilen, sanatsal ve kültürel etkinliklerin içinde olmayı ve takip etmeyi seven, bir müzik aleti çalmayı ve müziği yaşamının önemli bir parçası sayan, spor yapmanın gelecekteki sağlıklı yaşamın garantisi olduğuna inanan, çok yönlü ve üretken bireyler yetiştirmek hedefimizdir.

Çocuklarımızı, tüm fiziksel ve teknolojik donanımımızla, araştırmacı ruhlarını çeşitli projelerle destekleyecek duvarsız eğitim ortamını sağlayarak bilimsel düşünebilen, kendine her konuda güvenen ve çevresiyle barışık, mutlu ve yaşam kaliteleri yüksek bireyler olarak topluma kazandırmanın önemine inandık. Çıktığımız bu yolculukta, tüm Bilfen ailesi olarak eğitimin ciddi bir iş olduğunu ve ona gönül vermek gerektiğini biliyoruz.

Başarılarla büyüyen yeni nesiller için her yıl yeni hedeflerle yolumuza devam ediyoruz. (BİLFEN Koleji resmi internet sitesinden alınmıştır.)

Ankara’da bulunan tüm kolejler ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ankara BİLFEN Koleji Ortaokul Ankara BİLFEN Koleji Ortaokul
39.889468, 32.672631

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ