24.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Başkent Örnek Okulları Keçiören

ADRES
Yayla Mah. 1492.sok no:27 Keçiören ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Başkent Örnek Okulları, Ankara Keçiörende bulunuyor. Bu kolej ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Mutlu, başarılı, özgüvenli, araştırmacı, sorgulayan, eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmenin ve gelişmenin keyfine varan, öz disiplin sahibi, hak, adalet, sorumluluk, dürüstlük ve doğruluk kavramlarını ilke edinmiş, ailesini, vatanını, dinini, milletini ve tüm insanlığı seven, kendi kültürünü özümsemiş, farklı kültürlerin görüş ve değerlerine saygı duyan dünya insanları yetiştirmeyi amaçlayan kurum, eğitim öğretim hayatına devam ediyor.

Firma instagram adresi: https://www.instagram.com/BaskentOrnekKoleji/

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi alanlarında hizmet veren okulda, destekleyici eğitimler de veriliyor.

Siz de Başkent Örnek Koleji ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Ankara’da tüm özel kolejler ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören Başkent Örnek Okulları Keçiören

Henüz video eklenmemiş.

39.998029, 32.828530

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ