22.10.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Batıkent Süleymaniye Eğitim Kurumları

ADRES
Kentkoop Mah., 1850. Sok. No:1, 06790 Yenimahalle / Batıkent/Yenimahalle/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Birçok şubesi bulunan Süleymaniye Eğitim Kurumlarının bir şubesi de Ankara Batıkent’te bulunuyor. Bu kurum ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Okulun Batıkent şubesi, anaokulu ve ilkokul olarak eğitim hizmeti veriyor.

Okulda Fiziki Koşullar:

Okul 3000 metre kare bir alan üzerine kurulmuştur. Okulda 10 adet ilkokul ve 2 adet ana sınıfı vardır. Sınıflar 20’şer kişiliktir. Sınıflarda akıllı tahta vardır. Her sınıfta internet bağlantısı mevcuttur.

Öğrencilerin zeka gelişimleri için de atölyeler mevcuttur. Zihin atölyesi, görsel sanatlar atölyesi ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.

3000 m2 alan üzerinde 10 ilkokul dersliği ve 2 ana sınıfı dersliğinden oluşmaktadır. Dersliklerimiz 20’şer kişilik olup akıllı tahta sistemiyle donatılmıştır. Her dersliğin internet bağlantısı olup, öğretmenlerimiz ders esnasında her türlü bilgi, belge ve görsellere anında ulaşabilmektedir.

Öğrencilerin kendilerini tanımaları ve kişisel gelişimlerine faydalı olması için, rehberlik servisi de mavcuttur. Kapalı spor salonu da bulunan okulda, öğrenciler sportif alanda da eğitim almaktadır.

Okulda kahvaltı ve öğle yemeği verilmektedir. Yemekler, diyetislerin kontrolünden geçip, öğrencilerin önlerine gelmektedir.

Okulun her katında kız ve erkek öğrenciler için ayrı lavabolar vardır. Her katta kat görevlisi de vardır. Okul her an dijital kamera sistemleriyle kayıt altındadır.

Batıkent Süleymaniye Eğitim Kurumları
39.965209, 32.729221

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ