Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Bilge Alp Koleji Etimesgut

ADRES
Süvari Mahallesi, 1682. Cd. No:80, 06794 Etimesgut/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul alanlarında eğitim veren Bilge Alp koleji, Etimesgut’ta bulunuyor. Bilge Alp Okulları ile ilgili, gerekli iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ankara Özel Okul sitesi olarak, Ankara’da ki okullar konusunda sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Bilge Alp Koleji, ilkokul ve anasınıfı, 30 Ağustos Mahallesi 1682. Cadde No:79 Etimesgut ANKARA adresinde bulunuyor. Okulun ortaokulu ise, Süvari Mahallesi 1682. Cadde No:80 Etimesgut ANKARA adresinde bulunuyor.

Bilge Alp Koleji Tarihçe:

Yoluna sevdalanılan, yoluna başkonulan her ideal gibi 2007’nin Ocak ayında filizlenmişti eğitime sevdamız…

Ramazan Avcı Eğitim Kurumları, 2007 yılında Ankara Etimesgut’ta özel dershane olarak eğitim hizmetine başladı. Yetiştirdiği her öğrencisine tek öğrencisi gözüyle bakan kurum, öğrencilerini sadece sınavlara değil, hayata da hazırladı.

Eğitim kurumumuz, sunmuş olduğu eğitim kalitesiyle ülkesine, medeniyetine, kültürüne sevdalanmış; aleme nizam verme gibi büyük bir hedefe kilitlenmiş yüzlerce genci hayata hazırladı. O gençler şu anda Türkiye’nin her sektöründe yıldız gibi parlamaya devam etmektedir.

Eğitim – Öğretim hayatına 2007 yılında dershane olarak başlayan Ramazan Avcı Eğitim Kurumları, 2015 – 2016 eğitim – öğretim döneminde ÖZEL BİLGE ALP KOLEJİ (ortaokul) olarak eğitim – öğretim hayatına devam etti. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yeni okul inşasıyla ana sınıfı – ilkokul bünyesinde de eğitim vermeye başlamıştır.

Bilge Alp Ortaokulu, alanında uzman kadrosuyla aydın nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.

Resmi Web Sitesinden Alınmıştır…
TELEFON
– 0 312 226 46 07
E-POSTA

Bilge Alp Koleji Etimesgut Bilge Alp Koleji Etimesgut
39.942692, 32.647833

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ