Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Bilgehan Koleji Elmadağ

ADRES
Kemalpaşa Mahallesi, Hamza Öztekin Sk. No:19, 06780 Elmadağ/Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Elmadağ ilçesinde bulunan Bilgehan Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 2015 yılında şu an bulunan binasında kurulan okul, Türkiye Cumhuriyeti’ne çağdaş, yaratıcı, demokratik gençler yetiştirmek üzere Türk Milletine hayırlı ve uğurlu olması düşüncesiyle kurulmuştur. Okulda 3000 m2’lik kapalı alan bulunuyor. Bu eğitim kurumu, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veriyor.

Bilgehan Eğitim Kurumları kurucu mesajını sizlerle paylaşıyoruz.

Bilgehan Eğitim Kurumları Misyon ve Vizyon: (Resmi Siteden Alınmıştır)

Misyon:

Bilgehan Eğitim Kurumlarının (BEK) misyonlarına uygun olarak kurucumuz Ulu Önder Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, evrensel ve ulusal sorunlara karşı sorumluluk duyabilen, geleceğin lider kadroları içinde yer alabilecek, cumhuriyetimizin temel değerleri ve demokratik toplum düzenini benimseyen, tarihine ve manevi değerlerine bağlı, yaşam boyu öğrenmekten vazgeçmeyen, erdemli, kültürlü, bilinçli, spor ve sanata ilgili, araştıran ve üreten bireyler yetiştirmektir.

Vizyon:

Dayandığı değerlerden aldığı güçle geleceği kuşatan lider insanları yetiştirmek, eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmak; hatta dünyanın geleceğini aydınlatabilecek, topluma model olabilecek, tüm dünyada ve ülkemizdwe örnek alınan bir eğitim kurumu olmaktır.

Ankara’da ve çevre ilçelerinde bulunan özel okullar ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilgehan Koleji Elmadağ Bilgehan Koleji Elmadağ Bilgehan Koleji Elmadağ Bilgehan Koleji Elmadağ
39.918362, 33.227525

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ