25.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Büyük Değişim Koleji Etlik Şubesi

ADRES
Ayvalı Mahallesi, 16, Gazze Cd., 06010 Keçiören/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Büyük Değişim Eğitim Kurumlarının bir şubesi de Etlik’te bulunuyor. Kurum ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Büyük Değişim Eğitim Kurumları Hakkımızda Bölümü (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

Eğitim anlayışının değiştiği günümüzde, eğitim sistemlerinin değişimi de kaçınılmazdır. Ders kitaplarında sunulan bilgiyi ve aktarıcısı olan öğreten merkeze alan eğitim anlayışları yerine; bilgiyi farklı kaynaklardan edinen ve sürekli gelişimi öngören öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı değişen eğitim sisteminin odak noktasıdır.

Okul Yönetimi ve öğretmenler olarak temel görevimiz insan yetiştirmektir. Öğrencilerimizi her alanda yenilikçi, öncü, özgüven sahibi, duyarlı, sorumluluk bilinci olan, bireyler olarak yetiştirmeyi en önemli ilkemiz olarak benimsiyoruz.

20 yıllık eğitim tecrübemizi öğrencinin akademik başarısının yanında kültür, sanat ve spor gelişimlerini de temel alan eğitim sistemimizi Büyük Değişim Eğitim kurumları olarak siz değerli veli ve öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Unutmayalım ki hayatta doğru değişen ve gelişen her öğrenci, ülkeyi ileri taşıyacak birer birey olacaktır.
Sevgiyle…

Ankara’da bulunan tüm özel okulların iletişim bilgilerini, detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Büyük Değişim Koleji Etlik Şubesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ