23.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Çapa Bilim Koleji Batıkent Kampüsü

ADRES
Turgut Özal Mah. 2123 Cad. No 1/C Batıkent / Yenimahalle / Ankara
TELEFON
FAKS
0312 566 3878
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Çapa Bilim Kolejinin Ankara Batıkent’te bulunan kampüsü lise seviyesinde eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Kurum ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Çapa Bilim Koleji Hakkımızda Bölümü:

2013 yılında kurulan Çapa Eğitim Kurumları Dünya standartlarında kaliteli bir eğitim anlayışından yola çıkarak yenilikçi vizyonu, modern altyapısı ve alanında uzman akademik kadrosu ile geleceğin vizyoner ve nitelikli nesillerini yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur.
Özel Çapa Bilim Koleji, modern eğitim anlayışı, kurumsal disiplini, güçlü akademik kadrosuyla Özel Çapa Eğitim Kurumları’nın vizyonerliği ve insan şekillendirme bilincinden hareketle okul öncesi dönemden başlayarak öğrencinin yaşamı boyunca destekleyici ve yönlendirici eğitim çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Kolejimiz, bilgiye ulaşmanın yollarını bilen, ulaştığı bilgiyi anlamlandırarak öğrenen, öğrenmiş olduğu bilgilerden yeni bilgiler üretebilen ve inovasyona açık bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Hedef odaklı bakış açısı ve kapsamlı olanakları ile öğrencilerimizi başarıya motive eden fiziksel koşulları oluşturarak birikim ve donanımımızla nitelikli nesiller yetiştiriyoruz. (resmi web adresinden alınmıştır)

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ