03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel okullar arasında marka isimlerden olan Doğa Koleji’nin bir şubesi de, Birlik Mah., 415. Cad., 421. Sok., Çankaya / Ankara adresinde bulunuyor. Ankara Birlik Bilim Kampüsü’ne bu adresten ulaşabilirsiniz. Dilerseniz konum bölümünden haritayı da görebilirsiniz.

2016 2017 yılında eğitim öğretim hayatına başlayan Doğa Koleji Ankara Birlik Bilim Kampüsünde, kapalı spor salonu, ekoloji, satranç atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor.

Ankara Birlik Bilim Kampüsü; öğrencilerine yeşil alanıyla öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtarırken akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek öğretim hayatını daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.Kampüs aynı zamanda teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, robotik ve lego atölyesi, anaokulu ve ilkokul öğrencilerine göre düzenlenmiş yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.

Teknolojiye önem veren yapısıyla bu okul büyük ilgi görüyor.

Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü Doğa Koleji Birlik Bilim Kampüsü

Henüz video eklenmemiş.

39.878948, 32.868001

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ