13.09.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Elif Koleji Keçiören

ADRES
Yunus Emre Caddesi No: 167 İncirli Keçiören/Ankara
TELEFON
FAKS
0312 361 80 08
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Keçiören semtinde bulunan Elif Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Lise alanında eğitim veren Elif Koleji, geçmişten gelen başarılı dershanecilik tecrübesi ile öğrencilerini en güzel üniversitelere göndermek istiyor.

Okulda ‘Dershanemiz Okul Modeli’ anlayışı benimsenmiştir. Hafta içi akşam saatlerinde etüt yapılmaktadır. Eğitim öğretim yılı boyunca üniversiteye hazırlık deneme sınavları uygulanıyor. Öğrenci Koçluğu Sistemi ile sınav sonucu analiz edilerek, öğrencilerin eksikleri tespit ediliyor ve gerekli yönlendirmeler yapılıyor.

Yaz döneminde de öğrencilere yoğun bir kamp programı uygulanıyor.

“Anaokulu, ilkokul ve ortaokul çocuklarına verilen emeğin kalıcı hale gelmesi ancak iyi bir lise eğitimiyle mümkündür. 

Lise, çocuklarımızın hayatı yorumladığı anlamlandırdığı dönemdir. Lise, öğrencilerimiz artık gördüklerinden bir sonuç çıkarmaya, kendi kararlarını vermeye başladığı dönemdir. Elif Koleji’nin amacı; öğrencilerin hangi tercihi niçin yapacağı ve bu tercihi nasıl gerçekleştireceği noktasında gençlerimize yol göstermektir. Elif Koleji’nin öğrencilerine sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biri de köklü dershanecilik tecrübesiyle, tam donanımla bir YGS-LYS hazırlık sunmasıdır.” (ELİF KOLEJİ RESMİ WEB SAYFASINDAN ALINTIDIR)

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Elif Koleji Keçiören Elif Koleji Keçiören

Henüz video eklenmemiş.

40.021756, 32.858096

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ