03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Eryaman Kerem Aygün Koleji

ADRES
Yavuz Selim Mah. 752. Sok. No: 5 Güzelkent Eryaman / ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Eryaman’da bulunan Kerem Aygün Koleji, Ana Sınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak hizmet veriyor. Kuruma kayıt olurken, görüşme ve rehberlik servisi tarafından yapılan tanıma çalışması sonrası kayıt gerçekleşiyor.

2010 yılında alanlarında tanınmış üç eğitimci Kerem Aygün, Kubilay Ercan ve Mehmet R. Irmak tarafından kurulmuş olan Kerem Aygün Dershanesi, 2015 yılında Kerem Aygün Temel Lisesi olmuştur. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında, Eryaman’ da yeni kampüsünde Kerem Aygün Koleji olarak Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi ile eğitim-öğretime başlamıştır.

Kerem Aygün Koleji Logosu; işbirliği, dostluk, birbirine güvenme ve bağlılığı sembolize etmektedir. Kurumsal renkleri ise vatanımızı temsil eden bayrağımızın asil kırmızısı ile aydınlığı temsil eden beyaz renkten seçilmiştir.

Kerem Aygün Koleji instagram adresihttps://www.instagram.com/keremaygunkoleji/

Eryaman’da bulunan Kerem Aygün Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ankara’da bulunan tüm özel okullar ve kolejler ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Eryaman Kerem Aygün Koleji Eryaman Kerem Aygün Koleji Eryaman Kerem Aygün Koleji Eryaman Kerem Aygün Koleji
40.001123, 32.608852

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ