Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Figen Koleji Serhat Mahallesi

ADRES
Serhat Mahallesi 1322 sokak No:4/a Yenimahalle / Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Yenimahalle Serhat Mahallesinde bulunan Figen Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Figen Koleji, Ankara’nın sürekli gelişen mahallelerinden birisi olan Serhat Mahallesinde bulunuyor.

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıflarında eğitim veren Figen Koleji ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Figen Koleji Kurucusu Figen Bakkal’ın Mesajı:

Toplumun değer yargıları ile bilgi ve beceri birikiminin yeni kuşaklara aktarılması okullar sayesinde sağlanmaktadır. Okullar, ülkemizin geleceğini yoğuran en önemli unsurlardır.

Çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miras, iyi bir eğitimdir. Yatırımını güvenilir ve doğru eğitimden yana yapanlar, her zaman kazanırlar.

İlkokul, eğitim ve öğretimin temel taşıdır. Doğru verilmiş bir kararla başlanan kaliteli eğitim, tüm yaşamın belirleyicisidir.

Figen Koleji olarak amacımız, çocuklarımızı geleceğe taşırken, onları özgüvenle yoğurup; sorgulayan, üreten, sorumluluk bilincine sahip, çözüm odaklı, bilgiyi işleyen ve kullanabilen, ulusal ve manevi değerlerini bilen ve sahip çıkan, ileriyi, hep ileriyi hedefleyen öğrenciler olarak yetiştirmektir.

İyi öğretmenlik, bilgiyi nasıl ve ne zaman aktaracağını bilmedeki ustalıkta gizlidir. Branşında kendisini kanıtlamış, dinamik ve uzman öğretmen kadromuzla eğitimde yeni bir çığır açma kararlılığındayız.

Unutmayalım ki:
“Başlangıçlar, sonların belirleyicisidir!…”

Kurum GSM No: +90 544 394 04 89 +90 505 438 28 20

Ankara’da bulunan tüm özel kolejler ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Figen Koleji Serhat Mahallesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ