Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Fikir Koleji Kayıt Kabul Bilgileri

Fikir Koleji Kayıt Kabul Bilgileri

Ümitköy Ankara’da bulunan Fikir Kolejinin, 2020 2021 eğitim öğretim yılı için öğrenci alımları kayıt kabul şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kayıt Kabul Şartları:

Anasınıfı İçin:

Fikir Koleji Anasınıfına kayıt yaptırmak için, hazır bulunuşluk ve rehberlik sonrasında kontenjan uygunluğuna göre kayıt yaptırılabiliyor.

İlkokul İçin:

İlkokul 1. Sınıfa kayıt yaptırmak için ise okula hazır bulunuşluk testi ve rehberlik görüşmesi sonrasında kontenjan uygunluğuna ve başvuru sırasına göre kayıt yaptırabiliyorlar.

İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıflara kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler, okula giriş sınavı sonuçları ve rehberlik görüşmesi sonrasında kontenjan uygunluğuna ve başvuru sırasına göre kayıt yaptırabiliyorlar.

Ortaokul İçin:

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencileri ise, Fikir Koleji tarafından hazırlanan Ara Sınıflar Okula Giriş Sınavı Sonuçları ve rehberlik bölümü görüşmesi ile kontenjan uygunluğuna ve başvuru sırasına göre kayıt yaptırabiliyorlar.

Lise İçin:

Lise 9. Sınıf öğrencileri LYS sonucuna, okula giriş sınavı sonuçları ve rehberlik görüşmesi sonrasında kontenjan uygunluğuna ve başvuru sırasına göre kayıt yaptırabiliyorlar.

10, 11 ve 12. Sınıf öğrencileri, okula giriş sınavı sonuçları ve rehberlik görüşmesi sonrasında kontenjan uygunluğuna ve başvuru sırasına göre kayıt yaptırabiliyorlar.

Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ:

Kurumdan randevu almak için, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ:

Kurum İletişim Bilgileri:

A : Mutlukent Mh. 2070. Sk. No:5 Ümitköy Çankaya/ANKARA
T : 444 0 357
G : +90 (532) 566 0 357
E : info@fikirkoleji.com
E : www.fikirkoleji.com

Ankara’da bulunan özel okulların bursluluk sınavı haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ