03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Fikir Koleji Ümitköy

ADRES
Mutlukent Mh. 2070. Sk. No:5 Ümitköy Çankaya Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Ümitköy’de bulunan Fikir Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşacağız. Öğrencilerin gelişimi, kişiliği ve becerilerine uygun bir şekilde eğitimi hedefleyen okul, birebir takip programlarıyla öğrenciyi en uygun sınıfa yerleştiriyor. İnterektafi eğitim sisteminin kullanıldığı kurumda, akıllı tahta ve ipad sistemi ile eğitim veriliyor. Özel olarak oluşturulmuş olan etüt odalarında öğrenciler bire bir eğitim alma hakkına sahip oluyor.

Fikir Koleji’nde, tüm öğrencilerin anadil seviyesinde İngilizce öğrenmeleri hedefleniyor. Dil eğitimi birinci sınıfta İngilizce ile başlıyor, ikinci sınıfta ise öğrenciler seçmeli yabancı dillerden birisini seçiyor (Almanca, Fransızca, Çince, Rusça). Dil alanındaki tüm çalışmalar, Trinity College London ve Cambridge English tarafından destekleniyor.

Firma instagram adresi:

https://www.instagram.com/fikirkoleji/

Ankara’da bulunan tüm kolejler ve özel okullar ile ilgili gelişmeleri, eğitim ücretlerini, iletişim bilgilerini ve diğer detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Fikir Koleji Ümitköy Fikir Koleji Ümitköy Fikir Koleji Ümitköy Fikir Koleji Ümitköy Fikir Koleji Ümitköy Fikir Koleji Ümitköy
39.896827, 32.713713

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ