21.07.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İnönü Mahallesi 1752 Sokak No:4 Yenimahalle/Ankara adresinde bulunan Final Okulları Batıkent Şubesi, Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi alanlarında hizmet veriyor.

Final Okulları, bilim alanında da dersler vermektedir. İşte 16 Ekim 2017 tarihli Final Okulları resmi sitesinde bulunan o haber:

Bugünün ve geleceğin bilimsel ve teknolojik gelişmelerinin temelini oluşturan STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics), yani bilim, teknoloji, mühendislik, matematik temelli eğitimlerimize STEM danışmanımız Değer ERTEN’in katılımıyla daha önceden yapılan sınavla seçilen ortaokulda 6. ve 7. lisede 9. ve 10. sınıf öğrencilerimiz ile başladık. Yıl boyunca görülecek STEM derslerinde öğrencilerimiz 3 boyutlu tasarım, elektronik devre kurulumu ve Arduino ile programlama , ahşap ve hafif metal işleme ile ilgili eğitimler alacaklar. Hem eğitimin niteliğini yükseltmek hem de ülkemizi küresel rekabette üst sıralara taşımak için eğitimde erken yaşlardan başlayarak STEM eğitimleri ile amacımız, öğrencilerimizi geleceğin mesleklerine hazırlamak ve üretken bir nesil olmalarını sağlamak.

Uzun yıllardan gelen tecrübesi ile Final Okulları, öğrencilerini bekliyor. Final okulları ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini sizlerle bu başlık altında paylaştık.

Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi Final Okulları Ankara Batıkent Şubesi
39.950318, 32.718852

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ