Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Hüseyingazi Bilişim Koleji

ADRES
Ekin mh. Bostancık Cad. No:322 Mamak / ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Hüseyingazi’de bulunan Bilişim Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti veriyor.

Hüseyingazi Bilişim Koleji Hakkında: (resmi web adresinden alınmıştır)

Bilişim Koleji Hüseyingazi, MEB’in genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda kaliteli eğitim ve öğretim sunan bir kurumdur. Ankara’nın Mamak ilçesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Bilişim Koleji Hüseyingazi şubemiz, Karapürçek özel okullar kategorisinde ilk olma özelliği taşımaktadır. Bölgenin en köklü koleji olan Bilişim Kolejinde okumak öğrenciler için büyük bir ayrıcalıktır. Sürekli gelişen ve değişen zamanda akademik ve sosyal açıdan hazır bireyler yetiştirdiğimiz Bilişim’de, velilerimiz ve öğrencilerimizle etkili iletişime geçmekteyiz. Öğrencilerimize, değerler eğitimiyle sabretmeyi, saygı ve empati duymayı, paylaşımcı olmayı her şeyden önemlisi duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilmeyi aşılamaktayız.

Hüseyingazi Bilişim Anadolu ve Fen Lisesi Hakkında: (resmi web adresinden alınmıştır)

Bilişim Anadolu ve Fen Lisemiz, 2018-2019 eğitim-öğretim yılından itibaren Hüseyingazi’de eğitimdeki yerini aldı. Yeni kampüsüyle, temiz, ferah, büyük sınıflarıyla, dinamik ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla eğitime başlayan okulumuzda öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile hareket edilmektedir. Köklü bir eğitim temeline sahip Bilişim Kolejinde, anasınıfından lise son sınıfa kadar eğitim devam ettiğinden kolej lise konsepti çok tercih edilmektedir.

Kolej liseler içerisinde başarılarımızla Ankaranın en iyi özel liseleri arasında bulunmaktayız. Başarımızın her daim yükselerek devam etmesi amacıyla, öğrencilerimizin akademik ve kültürel anlamda gelişimlerini destekleyici çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’da ve Mamak’ta bulunan tüm özel okulların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hüseyingazi Bilişim Koleji Hüseyingazi Bilişim Koleji Hüseyingazi Bilişim Koleji Hüseyingazi Bilişim Koleji Hüseyingazi Bilişim Koleji

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ