03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

İDV Özel Bilkent Koleji Okul Öncesi Ücretleri

İDV Özel Bilkent Koleji Okul Öncesi Ücretleri

İhsan Doğramacı Vakfı (İDV) Özel Bilkent Koleji’nin, 2018 2019 eğitim öğretim ücretleri belli oldu. Şimdi sizler ile 2018-2019 yılına ait, ‘İDV Özel Bilkent Koleji Okul Öncesi Ücretleri’ başlıklı haberimizi paylaşıyoruz.

İDV Özel Bilkent Koleji Okul Öncesi Ücretleri Ne Kadar?

İDV Özel Bilkent İlkokulu Okul öncesi 2018-2019 yılında, okul ücretleri belli oldu. Buna göre, kırtasiye ve yemek 3700 TL olmak üzere, okul ücreti KDV dahil olarak 38.630 TL olarak belirlendi. Bunun yanısıra kayıt döneminde, kayıt için istenilen belgeler eksiksiz olarak kuruma teslim edilmelidir. Kayıt işlemleri, kayıt tarihinde tamamlanmazsa, okula kayıt olmak için sonradan yasal bir hak talep edilemeyecektir.

Ödeme Planı:

Kayıt Esnasında İstenilenler:

Kayıt esnasında, kayıt tarihine kadar olan sürede, peşinatın Y.Kredi Bankası Bilkent Şubesi 68434719 hesaba yatırıldığına dair banka dekontu isteniliyor. Ayrıca diğer dokuz eşit taksitin, bankadan ödeneceğini gösteren, TEST (Taksitli Eğitim Sistemi) Başvuru formunun Y.Kredi şube onaylı sureti istenilecek.

Bu Konu ile İlgili Bilgi Almak İçin:

Bilgi ; Yaşar Seldüz 290 83 20 veya selduz@bilkent.edu.tr

İDV Özel Bilkent Koleji Okul Öncesi Ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi yukarıdaki iletişim adresinden alabilirsiniz. Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ