Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

İncek Maya Koleji Eğitim Ücretleri

İncek Maya Koleji Eğitim Ücretleri

Ankara’nın önde gelen eğitim kurumlarından olan Maya Koleji’nin, 2018 2019 yılı eğitim öğretim yılı için ücret tablosu belli oldu. Buna göre İncek Maya Koleji için belirlenen ücretleri sizler ile paylaşıyoruz.

4 Yaş İçin Ödeme (Peşin)

4 yaş için peşin ödemede yüzde sekiz indirim yapılıyor. KDV dahil fiyat 21.555 TL olarak belirlenmiş. Yemek ücreti ise 3495 TL

Ana Sınıfı İçin Ödeme (Peşin)

Ana sınıfı için peşin ödemede yüzde sekiz indirim yapılıyor. KDV dahil fiyat 22.920 TL olarak belirlenmiş. Yemek ücreti ise 3375 TL. Etüt (Dönemlik): 1.020 TL (KDV Dahil)

1 – 8. Sınıflar İçin Ödeme (Peşin)

1 – 8. sınıflar için peşin ödemede yüzde sekiz indirim yapılıyor. KDV dahil fiyat 23.430 TL olarak belirlenmiş. Yemek ücreti ise 3375 TL. Etüt (Dönemlik): 1.020 TL (KDV Dahil)

9-10-11-12. Sınıf İçin Ödeme (Peşin)

9-10-11-12. Sınıf öğrencileri için belirlenen fiyat, 25705 TL olarak belirlenmiş. Yemek ücreti ise 3450 TL. Lisede, 4 Yılda 4 Kamp: 425 TL (KDV Dahil)
(Arte Scienza Sertifika Programı “4 Yılda 4 Kamp” Projesi Kapsamında öğrencilerimiz belirlenen kamp bölgelerinde eğitim uzmanları liderliğinde 21. Yüzyıl becerileri üzerinde çalışırlar. Bu çalışmanın bedeli olarak 425 TL belirlenmiştir. Kayıt kabul sürecinde okul muhasebe bölümüne ödenir.)

Açıklama:

2 kardeşten her birine eğitim bedeli üzerinden %7,5, yemek bedeli üzerinden % 5 indirim uygulanır.
3 kardeşten biri eğitim öğretim ücretinden muaftır. Diğer kardeşlere eğitimde %7.5 kardeş indirimi uygulanmayacaktır.
Taksitli ödemelerde eğitim bedelinin ilk taksiti kesin kayıt sırasında, kalan miktar Eylül 2018’den itibaren 10 taksitte ödenir.
Yemek bedelinin ilk taksiti Eylül 2018’de başlamak üzere toplam 10 taksitte ödenir.
Etüt kayıtları dönem başında online olarak yapılmaktadır. Dönemlik alınan etüt ödemeleri, peşin ya da kredi kartına online olarak taksitle gerçekleştirilmektedir.
İlan edilen eğitim ücretlerine servis, kıyafet, kitap ve kırtasiye ücretleri dahil değildir.
Ödeme planı, tarih ve tutarlarında bireysel değişiklik yapılmamaktadır.
Taksitli ödemelerde eğitim bedelinin peşinat tutarını veya tamamını peşin ödeme yapacak velilerimizin, aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak dekontun bir nüshasını muhasebe birimine iletmeleri gerekmektedir.

Servis Fiyat Listesi İçin Tıklayınız:

İncek Maya Koleji

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ