20.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

İpucu Koleji Etimesgut

ADRES
Yeşilova Mh, 4002. Cadde No.3, 06796 Etimesgut/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Etimesgut ilçesinde bulunan İpucu Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İpucu Koleji Hakkımızda Bölümü: (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

1998 yılında dershane sektörüyle eğitim – öğretim faaliyetlerine başlayan kurucumuz, bu faaliyetlere 2007 yılında yayın alanını da eklemiştir. Milli Eğitim Bakanlığı’mızın “okullaşma” ya verdiği önem neticesinde 2019 – 2020 eğitim – öğretim yılında Ankara ve Antalya’da okul açarak faaliyetlerine yeni bir hizmetle devam etmektedir.
“Başarı için Önce İpucu” sloganıyla öğrencilerin atladığı küçük detayları hafızalara eğlenerek, uygulayarak kazıyoruz. Mutlu bireyler geleceğin inşaasında önemli bir etkendir. Bu hedef doğrultusunda okulumuz bünyesindeki atölyelerde yaşam kalitesini artırmaya yönelik etkinliklerle öğrencilerin mutlu birer birey olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.
6000 metrekarelik kampüsümüzde spor ve sanat etkinlikleri ile öğrencilerin özgüvenlerini ve yeteneklerini geliştirmeye çalışırken bilim ve teknoloji laboratuvarları ile de onların akademik ve sosyal yönde gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.
Logomuzdaki çizgiler “İPUCU”nun bir yolculuk ve değer olduğuna işaret etmektedir. Renkleri ise samimiyetimizi ve özgürlüğümüzü sembolize edecek şekilde turuncu ve mavi olarak seçilmiştir.
İpucu Koleji’nin hedefi; Atatürk İlkeleri doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ve varlığının önemini kavrayan, akıl ve bilim ışığında düşünen, farklılıkları ile farkındalık oluşturan, küresel bakış açısına sahip, kendisiyle barışık, yeniliklere açık,
sorumluluk sahibi, mutlu bireyler yetiştirmektir. 2005 yılından beri yan yana çalışan istikrarlı ve kaliteli bir eğitim kadrosu ile öğrencilerimize hizmet verecek olan kurumumuz, her öğrencinin kendini değerli hissedeceği, severek ve isteyerek geleceği, güvenilir bir ortam oluşturmuştur.
İpucu Koleji olarak idealist, prensipli, uygar, ciddi ve uzman bir eğitim anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.
Amacımız / Hedefimiz öğrencilerimizin, evrensel değerleri benimsemiş ve ulusal kültürümüzle harmanlamış, ahlaki değerlere bağlı ve saygılı, özgür, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda ilim ve fen yolunda yürüyecek bireyler yetiştirmektir.

Kurum ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ankara’da bulunan tüm özel okulların iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İpucu Koleji Etimesgut

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ