16.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Kariyer Koleji Batıkent

ADRES
Turgut Özal, Turgut Özal Mh. 2212.Sk No:4 - Çakırlarçiftliği/Batıkent, 06370 Yenimahalle/Ankara
TELEFON
FAKS
0(312)5665021
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Batıkent’te bulunan Kariyer Koleji, Turgut Özal Mahallesi Yenimahalle’de eğitim öğretim hizmeti veriyor. Okul ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kariyer Okulları, anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi, fen lisesi, anadolu sağlık meslek lisesi ve adalet lisesi alanlarında ders veriyor. Kariyer Koleji resmi web adresinde, gerek online katalog olarak gerekse okul ile ilgili geniş bilgiler mevcut. Dilerseniz iletişim numarası ile Kariyer Koleji’ne ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Kariyer Koleji Vizyon ve Misyon (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme felsefesini kendisine rehber edinmiş eğitim kadrosu ile yenilikçi, eğitimin var olduğu her alanda saygın bir yeri olan, yaşamın içinde söz sahibi, yüksek standartlı bir eğitim öğretim kurumu olmaktır.

Misyon

Varlık nedenimiz: Büyük Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesinin, vatanının, milletinin, bayrağının ve İstiklal Marşı’nın kutsallığının farkında; insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere saygılı, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görevlerini ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş …

Beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bütünlüğü bakımından dengeli,gelişmiş bir karaktere sahip, özgür iradeli, bilimsel, analitik ve eleştirel düşünebilen, empati kurabilen, geniş bir dünya algısına sahip, insanlık adına nitelikli gençler yetiştirmektir.

Kariyer Koleji’ne 0(312)566 22 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurum instagram adresi: https://www.instagram.com/kariyerkoleji.com.tr/

Kurum Youtube adresi: https://www.youtube.com/channel/UC2y_sjzuYPknqpa2FX8AjdQ/videos

Kariyer Koleji Batıkent Kariyer Koleji Batıkent Kariyer Koleji Batıkent Kariyer Koleji Batıkent Kariyer Koleji Batıkent

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ