Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Kariyerim Koleji Keçiören

ADRES
Güçlükaya Mh. Çekirge Cd. Çağla Sk. No:20 Tepebaşı Keçiören/ANKARA
TELEFON
FAKS
312 361 2032
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Keçiören semtinde bulunan Kariyerim Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sizlerde bizlere bu okul hakkındaki yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Kariyerim Koleji, başarıları ile adından söz ettiren bir kurum. Okul, anasınıfı, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde eğitim hizmeti veriyor. Kurumun resmi web adresinde, yıl yıl açıklanmış başarı listesi de mevcut.

Yabancı Dil Eğitimi:

Kariyerim Kolejinde, İngilizce dersleri anasınıfından itibaren, zengin materyaller kullanılarak veriliyor. Yabancı dil eğitiminde drama faaliyetlerinden de yararlanılıyor. Anaokulu ve ilkokul ilk üç sınıfında İngilizce eğitimini sevdirmek için farklı etkinlikler de yapılan okulda, ilkokul dört ve sonraki sınıflarda ise akademik düzeyde İngilizce öğretmek için düğmeye basılıyor. Kurumda, 5., 6. ve 7. sınıf düzeylerinde kur sistemi uygulanarak 10 saat ders iki öğretmen tarafından veriliyor.

Okul Hakkında:

Kariyerim Koleji, 2007 yılında kurulmuş bir kurum. Kurumun kurucusu ise, uzun yıllardır eğitimcilik ile uğraşmış bir isim. Ankara’nın çeşitli semtlerinde dershane şubeleri ve okul öncesi eğitim kurumlarıyla hizmetini sürdürmüş olup çağımızın ve ülkemizin eğitim sistemlerinde meydana gelen değişimlere kendini uyarlayarak “tek çatı altında öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak” amacıyla dershane sektöründen çekilerek Keçiören bölgesinde özel okul işletmeye karar vermiştir.

Okulda beden, bilgisayar, müzik, satranç, fen laboratuvarı ve resim sınıfları da mevcut.

Okul programında çarşamba günleri dersler saat 14.20’de bitmektedir. Bu uygulamadaki temel amaç programda herhangi bir aksaklık olmadan öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin resmi kurum ve banka gibi işleri ile hastane randevularını okuldan izin almaksızın gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır. Ancak öğrencisini 14.20’de alamayan veliler için ekstra çalışma yapılmaktadır. Saat 16.40’a kadar nöbetçi bir öğretmen gözetiminde etüt dersi verilmektedir.

Kurum instagram adresi: https://www.instagram.com/kariyerimkoleji/

Ankara’da bulunan tüm özel kolejler ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kariyerim Koleji Keçiören Kariyerim Koleji Keçiören Kariyerim Koleji Keçiören Kariyerim Koleji Keçiören Kariyerim Koleji Keçiören Kariyerim Koleji Keçiören
39.986524, 32.867935

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ