19.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Kaynak Okulları Batıkent

ADRES
Kardelen Mahallesi 2078 sokak No:5D Blok Yenimahalle/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Batıkent’te bulunan Kaynak Okulları ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurum Cep Numarası: 0507 299 24 24

Kurum Instagram Adresi: https://www.instagram.com/kaynakkoleji/

Kaynak Okulları Eğitim Felsefesi: (Resmi web adresinden alınmıştır)

Dünya vatandaşlığı:

Kaynak Koleji olarak; Dünya vatandaşı olabilmeyi bir 21. Yüzyıl becerisi olarak görür ve öğrencilerimizin dünyanın her yerinde varolabilmeleri için çalışırız.

Dünyamızın kültürel çeşitliliğini bir fırsat olarak görür, ayrımcılık yapmadan, ırk ve dil farkı gözetmeden, ulusal kimliğimizin bize sağladığı özgüvenle daha adil, daha iyi bir dünya için çalışırız.

Topluma Değerimiz;

Kaynak Koleji olarak; “Eğitimde dünya markası olma” vizyonumuz doğrultusunda topluma değer katacak bireyler yetiştirir, eğitim alanında tüm topluma yayılacak değerler üretir ve bunun sorumluluğunu ve gururunu yaşarız.

Bir eğitim kurumu olarak, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunar, sadece kendi öğrencilerimiz için değil, tüm dünya çocukları için düşünmelerine, üretmelerine ve faydalı modeller geliştirmeleri için çalışırız.

Sürdürülebilirlik

Kaynak Koleji olarak; bilgi ve cesaretle atılan her adımın ancak sürüdürülebilir olması halinde başarıya ulaşacağına inanır, güven

Tüm çalışmalarımızı sürdürülebilirlik temelinde planlar ve uygularız. Akademik birikimimizi, başta insan kaynağımız olmak üzere tüm varlıklarımızı ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi güvenilirlik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile yönetiriz.

Yenilikçilik

Kaynak Koleji olarak; “Yenilikçiliğimiz imzamızdır”. Biz takip değil, öncülük ederiz. Eğitim standartlarımızı sürekli iyileştirerek yeni modeller geliştirir, fark yaratmak için çalışırız.

Liderlik

Kaynak Koleji olarak; liderlik ülkemizi geleceğe başarıyla taşıyacak yüzbinlerce öğrenci yetiştirmek için üstlenilmiş bir sorumluluk, cesaretle alınmış bir görevdir.

Ankara Yenimahalle’de bulunan tüm özel okulların iletişim bilgilerini ve diğer detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak Okulları Batıkent

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ