19.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Korona Virüs 2020 2021 Özel Okul Kayıtlarını Nasıl Etkileyecek?

Korona Virüs 2020 2021 Özel Okul Kayıtlarını Nasıl Etkileyecek?

2020 2021 Eğitim Öğretim yılı için özel okulların çoğu bursluluk ve kayıt sınavını gerçekleştirmişti. Çoğu okul, kayıt görüşmelerini yaptığı esnada, meydana gelen korona virüs sebebi ile, özel okullara kayıtlar nasıl olacak sorusu akıllara geldi. Bazı kurumlar internet adreslerinden konu ile ilgili açıklama yaptılar.

Online Kayıt Sistemi:

Örneğin TED Ankara Koleji, resmi web adresinden yaptığı açıklamada, bu yıl kayıtların online olarak yapılacağını belirtti. Kurum resmi web adresinden yapılan açıklamada: “Değerli Veli Adayları, Bu yıl kayıtlarımız online olarak gerçekleştirilecektir. Kayıt için istenen belgelerin tarafınızca dijital olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle oluşabilecek değişiklikler için web sitemizi takip ediniz.” ifadelerine yer verildi.

Ankara Özel Okul web adresi olarak, gelişmeler ile ilgili sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Kayıt konusu ile ilgili en net bilgileri almak için, kayıt görüşmesi yapmak istediğiniz okul ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ