03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Mehmet Tunç Koleji Çayyolu

ADRES
Alacaatlı Mahallesi Alacaatlı Caddesi no:62 Çayyolu Çankaya/ANKARA
FAKS
0 (312) 238 24 36
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara’nın en önde gelen eğitim kurumlarından olan Mehmet Tunç Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce uzun yıllar başarılı bir şekilde dershanecilik eğitimi vermiş ve Türkiye’ye çok sayıda bilim insanı kazandırmış olan Mehmet Tunç kuruculuğunda açılmış olan okul, akademik başarılarına devam ediyor.

Önemli akademik başarılara sahip olan kurum, aynı zamanda sosyal ve kültürel olarak önemli etkinlikler yapıyor. Kurumda kodlama ve robotik dersleri, beden eğitimi dersi, müzik dersi, görsel sanatlar dersi gibi dersler de ileri seviyede veriliyor.

Mehmet Tunç Okulları, Ankara Çayyolu semtinde bulunuyor.

Mehmet Tunç Okulları, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi seviyelerinde eğitim öğretim hizmetini devam ettiriyor. Otuz yıllık bir eğitim tecrübesi olan Mehmet Tunç, daha yüksek akademik başarılar için güçlü öğretim kadrosu ve idari yapısı ile çalışmalarına devam ediyor.

Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu Mehmet Tunç Koleji Çayyolu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ