22.10.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Mehmet Tunç Okulları 2019 YKS Başarısı

Mehmet Tunç Okulları 2019 YKS Başarısı

Ankara Çayyolu’nda bulunan Mehmet Tunç Okullarının, 2019 yılında Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başarısını sizlerle paylaşıyoruz.

MTK 2019 YKS Başarısı

2019 YKS Başarısı MTK

Mehmet Tunç Okulları, uzun yıllardır dershanecilik ve özel okul hizmeti veriyor. Bu yıl da kurum tıp fakültesi ve mühendislik fakültelerine birçok öğrencisini gönderdi.

Kuruma sınav ile öğrenci alan Mehmet Tunç Okulları, lise son sınıf olarak yaklaşık 45 – 50 öğrenciye eğitim öğretim hizmeti veriyor.

Kurum bu yıl da, önemli üniversitelere öğrenci gönderdi.

Mehmet Tunç Okulları Resmi Web Adresi Hakkımızda Bölümü:

Sayın Velilerimiz,

Geleceğimizin teminatı, yarının yöneticileri, ailelerin ve ülkenin iftiharı evlatlarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz öncelikli haklarınızdandır. Günümüzde iyi ve parlak geleceğe sahip olmak için belli başlı üniversitelerin, belirli fakültelerini bitirme mecburiyeti vardır. Dünyada ve ülkemizde DİPLOMA bir güçtür.

İdeal bir eğitim ve öğretim; ezberlemeyen, öğrenen, analiz ve sentez yapabilen, doğru yorumlayan, kendisini yenileyen, ÜRETKEN, SOSYAL ve KÜLTÜREL seviyesi yüksek bireyler yetiştirir.

İşte! MEHMET TUNÇ EĞİTİM KURUMLARI kendine özgü EĞİTİM ve ÖĞRETİM sistemini 29 yıldır uygulayarak yetiştirdiği öğrencilerine belli başlı meslekleri kazanmalarında temel oluşturmuş ve etkili rol oynamıştır. Yetiştirdiğimiz öğrenciler devletimizin ve milletimizin seçkin bireyleri arasına katılarak belli makamlara gelme yolunda yürümektedirler.

4 + 4 + 4 yeni eğitim ve öğretim sisteminde Lise en önemli okul olmuştur. Üniversite ve meslek seçimi Lise eğitiminin sonucunda gerçekleşmektedir. Meslek seçimi bir insanın ilk evliliği gibidir. Gençlerimizin, arzu ettikleri ve sevgi ile icra edecekleri mesleklere gitmeleri onların hayatları boyunca mutlu olmalarını sağlayacaktır. İlk okul ve Orta okul boyunca alt yapıların zamanında alınması, Lise eğitiminin temellerinin atılması gerekmektedir. Akademik eğitimin yanında sosyal faaliyetler de öğrencilerin başarılı olmaları için gereklidir.

Mehmet Tunç Kolejleri, her alanda yetişmiş, çağın insanını, geleceğimizin yönetici adaylarını yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Mutlu yöneticiler, mahiyetindeki diğer insanları da mutlu ederler.

Saygılarımla
Mehmet TUNÇ

Ankara’da bulunan özel okullar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ