Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Mektebim Koleji Batıkent Şubesi

ADRES
Yeni Batı Mah. Erciyes Cad. No:32/A Batıkent - Yenimahalle / Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Mektebim Kolejinin bir şubesi de Ankara Batıkent’te bulunuyor. Bu kampüs anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise alanlarında hizmet veriyor. Kurum, Yeni Batı Mah. Erciyes Cad. No:32/A Batıkent – Yenimahalle / Ankara adresinde yer alıyor.

Mektebim Koleji Misyon ve Vizyonu:

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur.

VİZYONUMUZ

Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.

Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi Mektebim Koleji Batıkent Şubesi
39.974123, 32.694770

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ