19.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü

ADRES
Şehit Osman Avcı Mahallesi, 47. Sk. No:28, 06820 Etimesgut/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Birçok şubesi olan Mektebim Kolejinin bir kampüsü de Ankara Eryaman’da bulunuyor. Etimesgut Şehit Oman Avcı Mahallesinde bulunan bu okul ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Mektebim Koleji Vizyon ve Misyon:

VİZYONUMUZ

Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.

https://ankaraozelokul.com internet adresi olarak, Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü Mektebim Koleji Eryaman Kampüsü
39.974070, 32.650882

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ