Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Birçok şubesi bulunan ve eğitim camiasında önemli bir paya sahip olan Mektebim Kolejinin bir şubesi de Ankara Etimesgut semtinde bulunuyor. Mektebim Okullarının Etimesgut şubesi ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaştık.

444 30 95 numaralı telefondan Mektebim Okulları merkezine ulaşabilirsiniz.

Mektebim Okulları Vizyon ve Misyon:

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur.

VİZYONUMUZ

Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.

Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü Mektebim Koleji Etimesgut Kampüsü
39.943949, 32.635259

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ