25.10.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Meltem Koleji İletişim ve Yorumlar

ADRES
Etlik Mahallesi, Meltem Sk. No:18, 06010 Keçiören/Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Etlik Mahallesi Süleymaniye Caddesi Meltem Sokak adresinde bulunan Meltem Koleji ile ilgili iletişim bilgileri ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sizde Meltem Koleji ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Meltem Koleji resmi web adresinin ‘Vizyonumuz’ bölümünde:

Türk Milli Eğitimi’nin temel ilkelerine bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, ülkenin geleceğini şekillendiren, milletinin değerlerini bilen, koruyan, geliştiren, ailesine ve insanlığa karşı sorumluluk bilincine sahip gençler yetiştirmek, Türk Milli Eğitim sistemi içerisinde, örnek bir eğitim modeli oluşturmaktır.

bilgileri yer almaktadır.

Uzun yıllardır eğitim camiasında yer alan okul, tecrübesi ile tanınıyor. Ankara’nın saygın kurumlarından olan Meltem Koleji, 746 kişilik bir kontenjana sahiptir. 1995 yılında kurulan Meltem Koleji, uzun süren eğitim hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Dilerseniz sizde bizlere, kurum ile ilgili yorumlarınızı, yorumlar bölümünden yollayabilirsiniz. Özel Meltem Okulları ve diğer tüm okullar ile ilgili gelişmeleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

 

Meltem Koleji İletişim ve Yorumlar Meltem Koleji İletişim ve Yorumlar Meltem Koleji İletişim ve Yorumlar
39.985069, 32.822437

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ