Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Muradiye Kardelen İlköğretim Okulu

ADRES
Yeşilevler Mah. 913. Cad. No: 55 Yenimahalle / ANKARA
TELEFON
FAKS
0312 335 57 95
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Muradiye Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu, anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim hizmeti veriyor. Okul Ankara Yenimahalle, Yeşilevler semtinde bulunuyor. Şimdi sizlerle okulun resmi web adresinde bulunan bazı bilgileri paylaşalım.

Yemek Hizmeti:

Okul yemekhanesinden bütün öğrenciler, aynı anda yemek yiyebilme fırsatına sahip. Okulun kapsamlı bir yemekhanesi ve mutfağı var.

Sağlık Hizmetleri:

Öğrenciler, her eğitim öğretim yılında, en az bir defa genel sağlık muayenesinden geçiriliyor. Sağlık durumlarının sonuçları, öğrenci dosyalarına yazılıyor. Gerekli durumlar müdürlüğe bildiriliyor. Okulda öğrencilere verilen yiyecek ve içeceklerin, kalori değerlerine dikkat ediliyor.

Servis Hizmetleri:

Servis sistemi, öğrencilerin güvenliğini sağlayacak şekilde dizayn ediliyor. Öğrenci taşımacılığında kullanılan GPRS teknolojisi sayesinde servisler, harita üzerinden rahatlıkla izlenebilmektedir. Araçların izlediği güzergah, hız, servis başlangıç ve bitişi bu sistem sayesinde gözlem altında tutulmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri:

Güvenlik birimi, sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun, yağma ve yıkma, zorla işlem, alıkoyma, tehdit, tehlike ve tecavüze karşı korumakla yükümlüdür. Ayrıca olay olmadan önleme, aksi hallerde ise suç delillerini muhafaza ederek genel kolluk kuvvetlerine bildirmek, sanıkları yakalamak ve genel kolluk kuvvetine teslim etmekle sorumludur.

Özel Muradiye Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Muradiye Kardelen İlköğretim Okulu Muradiye Kardelen İlköğretim Okulu
39.974433, 32.787744

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ