23.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Nesibe Aydın Gölbaşı İlkokul Ortaokul Lise Anaokulu

ADRES
Haymana Yolu 5. Km. Karşıyaka Mahallesi 577. Sokak No:1 Gölbaşı / Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğitimde marka isimlerden olan Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının Gölbaşı Kampüsünde, (ANAOKULU,İLKOKUL,ORTAOKUL, FEN LİSESİ, IB PROGRAMI,ANADOLU LİSESİ) bulunuyor.

Özel Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsü İlkokul Bölümü Hakkında:

Özel Nesibe Aydın Okullarında eğitim ve öğretim faaliyetleri, ana sınıfından on ikinci sınıfa kadar bir bütünlük içinde yürütülür.
Okulumuzda, yapıcı disiplinden taviz verilmez.
Öğrencilerimiz “A ve B Blok” ta, kendi yaş gruplarındaki öğrencilerle eğitim-öğretim faaliyetini sürdürürler.
Sınıflarımız, 18-20 kişilik akıllı sınıflardır.

Özel Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsü Ortaokul Bölümü Hakkında:

Nesibe Aydın Ortaokulunda öğrenciler akademik programın yoğunluğunu yaşar ancak bu yaşantı farklı tatlarla öyle bezenmiştir ki; çocukluktan gençliğe geçişi simgeleyen ortaokul eğitimini bitirdiğinde birey, kendini bir üst okula her açıdan hazır bulur. Bu hazırlık evresi Nesibe Aydın Ortaokulu’nda hızlı, güvenli, çok yönlü ve sağlam adımlarla geçildiği için öğrencilerimiz eğitim-öğretim hayatlarında sadece bireysel başarılara değil, okulumuzun adını taşıyan toplu başarılara da sürekli imza atmaktadırlar.

Özel Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsü Fen Lisesi Bölümü Hakkında:

2015-2016 eğitim-öğretim yılında eğitim yaşamına başlayan NESİBE AYDIN FEN LİSESİ, Ankara ve Türkiye’de eğitim alanında önemli bir marka haline gelen “Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının” ilkeleri ışığında, özgün programı, seçkin öğretim kadrosu, yapıcı disiplin anlayışı, çağdaş eğitim teknikleri kullanımı ve modern yerleşkesi ile Ankara’nın nitelikli lise ihtiyacına en üst düzeyde bir cevap oluşturmuştur. Okulumuz, Nesibe Aydın Eğitim Kampüsünde yeni inşa edilen, en son teknolojinin kullanılarak donatıldığı, çevre ve insan dostu binasında eğitim öğretim vermektedir.

Özel Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsü Anadolu Lisesi Bölümü Hakkında:

Ders saatlerine ilave olarak, her grup için, soru sorma ve soru çözme saatleri ile ihtiyacı olan öğrencilere bire – biretüt programı uygulanır. Bire – bir etüt saatlerinde, öğrencilerin talepleri doğrultusunda, öğrencilerin anlamadığı konular, özel ders kalitesinde, profesyonel öğretmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır.

Nesibe Aydın Gölbaşı İlkokul Ortaokul Lise Anaokulu Nesibe Aydın Gölbaşı İlkokul Ortaokul Lise Anaokulu Nesibe Aydın Gölbaşı İlkokul Ortaokul Lise Anaokulu Nesibe Aydın Gölbaşı İlkokul Ortaokul Lise Anaokulu
39.780053, 32.764466

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ