23.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü

ADRES
Ovacık mahallesi, Yozgat Bulvarı, 559. Cadde Ovacık/Keçiören
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Birçok şubesi olan Okyanus Koleji’nin bir şubesi de Ankara Keçiören’de bulunuyor. Bu okul ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşacağız.

Okyanus Koleji Keçiören Şubesi; Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti veriyor.

Firma Instagram Adresi: https://www.instagram.com/okyanuskoleji/

Vizyon (Resmi Siteden Alınmıştır)

Eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Misyon (Resmi Siteden Alınmıştır)

Temelde, öğrenmeyi öğretmek anlayışı ile çıktığımız yolculuğumuzda, Türkiye’nin yanı sıra bölge ülkelerinde de kurmayı hedeflediğimiz yeni okul zincirlerimizle ve fark üreten insan kaynağımızla; dünya barışına katkı sağlayan bireyler yetiştirmektir. Spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslar arası başarılara sahip, keşifler ve bilimsel icatlar yapan bilim adamları ile geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü Okyanus Koleji Keçiören Kampüsü

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ