21.05.2023
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Onur Koleji Çayyolu

ADRES
Çayyolu Konutkent Mah. 2979 Sok. No: 6 Çankaya
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara’nın en önde gelen eğitim kurumlarından olan Onur Kolejinin bir şubesi de Çayyolu semtinde bulunuyor. Onur Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde eğitim hizmeti veriyor. Onur Kolejinin Ankara’da Batıkent, Çayyolu ve Yenimahalle şubeleri bulunuyor.

Eğitim Anlayışı:

Anaokulundan lise bitimine kadar, bütünleşmiş bir eğitim programı ile fark yaratmayı hedefleyen Onur Okulları, güçlü eğitim kadrosu ile yoluna devam ediyor.

Onur Koleji eğitim öğretim ücretleri hakkında bilgi almak için, size verdiğimiz iletişim adreslerini kullanarak, Onur Kolejine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Yeni öğretim yılında öğrenim görecek öğrencilerin; öğrenim ücreti, ödeme planı, kayıt yenileme ve yeni kayıt olacak öğrencilerin kayıt takvimi ile ilgili bilgilere, okulu arayarak ulaşabilirsiniz.

Onur Okullarında, Pearson Jetset Sınav Merkezi, Buz Pateni- Buz Hokeyi, 3D Cep Sineması, Mental Aritmetik, Yaşam Becerileri Evi, Zeka Oyunları Atölyesi, Satranç Sınıfı, Web Programlama, Robotik Dersi, Cumartesi Okulu, Çoklu Dil Eğitimi, Tam Zamanlı Sağlık Hizmeti, Artı Zaman Etkinlikleri, Ekoloji Uygulama Sınıfı, Online Eğitim Platformları gibi uygulamalar bulunuyor.

Okul Instagram Adresi: https://www.instagram.com/onurkoleji/

Ankara’nın önemli eğitim kurumlarından olan Onur Kolejinden eğitim öğretim hizmeti almak için, size verdiğimiz iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Ankara’da bulunan tüm özel okullar ve kolejler ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu Onur Koleji Çayyolu
39.878317, 32.663761

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ