Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Aksoy İlköğretim Okulu Çubuk

ADRES
Barbaros Mahallesi, No:103, Cennet Cd., 06760 Çubuk/Ankara, Türkiye
FAKS
(0312) 837 55 25
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Çubuk ilçesinde bulunan Özel Aksoy İlköğretim okulu, ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul alanlarında eğitim öğretim hizmeti veriyor. Eğitim alanında Ankara’da önde gelen kurumlardan olan Muradiye Öğretim Kurumları bünyesinde olan okul ile ilgili, gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Kurumda öğrenme temel ihtiyaç olarak kabul edilip, öğrencilere en iyi şekilde eğitim öğretim hizmeti verilmesi hedefleniyor. Kurum çalışanları temel prensip olarak, eğitim seviyesini daha üstlere çıkarmak için çalışıyor.

Çubuk Hakkında:

Çubuk İlçesi İç Anadolu Bölgesinde ve Başkent ANKARA İline bağlı bir ilçedir. Tarih içinde ilçenin adı ilk kez 1402 yılında, Çubuk ovasında yapılan ANKARA savaşı ile duyulmuştur. Tarihsel önemini bu savaştan alan kasaba, ilk kez 1902 yılında ilçe merkezi yapılmıştır. 1910 yılında yeniden Bucak olmuş ve 1921 yılından bugüne ilçe olarak gelmiştir. İlçeye bağlı köylerin bir çoğu adını ANKARA savaşına ilişkin yaşanan olay ve savaşan Komutanlardan almıştır.

Özel Aksoy İlköğretim Okulu ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz sizde kurum ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Çubuk Aksoy Koleji ile ilgili kurum resmi web sayfasından bilgi alabilirsiniz.

 

Özel Aksoy İlköğretim Okulu Çubuk
40.246789, 33.011498

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ