Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Aziziye Koleji Demetevler

ADRES
Demetevler Mahallesi, No:19, 360. Cd., 06200 Yenimahalle/Ankara, Türkiye
FAKS
0(312) 336 73 61
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara’da eğitimin önde gelen kuruluşlarından olan Aziziye Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Kurum anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise alanlarında eğitim hizmeti veriyor.

Aziziye Lisesi 1995 yılında kurulmuş bir okuldur. Aziziye Eğitim Kurumları, kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imza atmıştır.

Aziziye Koleji Misyon ve Vizyon: (Aziziye Resmi Web Sitesinden Alınmıştır)

Milli Eğitim Temel Kanunlarında belirtilen,Milli Eğitim genel amaçları çerçevesinde öğrencilerimize;Bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, Bilim ve teknolojinin imkanlarından yararlanabilen, İnsan haklarına ve evrensel hukuk kurallarına saygılı, Milli ve manevi değerlerimizi benimseyen,Topluma faydalı bir fert olma bilincine ulaşmış bireyler olarak bir üst yönetime hazırlayan ortam ve imkanları sağlayarak Özel okullar arasında tercih edilen, nitelikli, ideal sayıda öğrencinin yararlandığı bir kurum olmaktadır. Bütün çalışmalarımızın odağı öğrencilerimizdir.Biz, öğrencilerimiz var olduğu için varız. Biz öğrencilerimize saygı duyar, değer verir ve onları destekleriz. Biz, sevgi dolu hoşgörülü ve anlayışlıyız. Biz, yönetici-öğretmen-öğrenci-aile ortamında güven ortamı oluştururuz.
Biz, her bireyin farklı özellikler taşıdığını ve bu farklılıkların birer zenginlik kaynagı olduğuna inanırız.

Biz, rakip olarak kendimizi görürüz; azimli ve kararlıyız. Viz ,yüce milletimiz ve insanlık aleminin sürekli değişen ve gelişen gereksinimlerine cevap vererek “fikri hür, vicdanı hür, ,irfanı hür nesiller” yetiştirmek için çalışırız.

Ankara’da bulunan tüm eğitim kurumları ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Özel Aziziye Koleji Demetevler Özel Aziziye Koleji Demetevler Özel Aziziye Koleji Demetevler Özel Aziziye Koleji Demetevler

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ