Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Büyük Kolej

ADRES
Gaziosmanpaşa Mahallesi, Bağlar Cd. No:184, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye
TELEFON
FAKS
0312 446 41 01
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Büyük Kolej ile ilgili iletişim bilgileri ve detaylar bu başlık altında bulunuyor. Dilerseniz kurum ile ilgili bu sayfadan yorum yapabilirsiniz.

Büyük Kolej, mutlu, başarılı ve yenilikçi dünya vatandaşlarının, karşılıklı saygı ve hoşgörü içerisinde yetiştirilmesini hedefleyen bir eğitim kurumudur.

Özel Büyük Kolej okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve fen lisesi olmak üzere beş birimden oluşmaktadır.
Büyük Kolejde, bilgisayar laboratuvarları, kapalı spor salonu, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, sağlıklı yaşam merkezi, açık spor alanları, fen laboratuvarları, bale ve jimnastik salonu, drama salonu, resim ve seramik atölyeleri, satranç odası, müzik odaları, kütüphane ve medya merkezi, revir, toplantı salonu, masa tenisi salonu, kulüp odası, kantin, kırtasiye ve öğrencilere okul diyetisyenimiz tarafından hazırlanan seçmeli yemek menüsü ile hizmet veren yemekhane ve kafeteryalar bulunmaktadır. Ayrıca sınıflarda, teknoloji destekli eğitime olanak sağlayan bilgisayar ve projeksiyon donanımları yer almaktadır.

Okul öncesi ve birinci sınıflar, bu yaş grubuna özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiş olan ek binamızda öğrenim görürler. Sınıflarımızda bilgisayar, projeksiyon ve internet donanımı standart olarak bulunmaktadır. Bu binada ayrıca yine yaş grubuna uygun bilgisayar donanımlı, internet erişimli bir bilgisayar laboratuvarı, Nedime Eğitim Vakfı Salonu, oyun parkı ve akülü arabalarla trafik eğitiminin verildiği trafik parkuru bulunmaktadır. Binanın bahçesi tartan zemin adı verilen ve düşme halinde darbenin etkisini en aza indirgeyen özel bir zeminle kaplanmıştır. Öğle yemeği ana binada servis edilir. Ayrıca Beden Eğitimi dersleri de ana binada bulunan Spor Salonunda yapılır.

Özel Büyük Kolej
39.903302, 32.871468

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ