03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Ceceli Okulları Keçiören

ADRES
Tepebaşı Mh., Fatih Cd. No:191, 06290 Keçiören/Ankara, Türkiye
TELEFON
FAKS
312 356 83 67
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Keçiören Fatih Caddesinde bulunan Özel Ceceli Okulları ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Özel Ceceli Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi alanlarında eğitim hizmeti veriyor.

Ceceli Okulları Tarihçe:

Özel Ceceli Okullarının tohumu; 1991 yılında “Sevgiyle ve İnançla” sloganı ile kapısını çocuklara açan Gül Çocuk Ana Okulu ile atıldı.

Tohum gelişti ve 1995 yılında “İnsanda Alemler Gizlidir, okulun görevi her bir öğrencinin içindeki alemleri keşfedeceği yolculuğu başlatmaktır” felsefesini önceleyen Özel Ceceli İlkokuluna dönüştü. İlkokul 1-2 ve 3. Sınıflarda toplam 41 öğrenci ve 4 öğretmen ile eğitim öğretim hayatına başlayan okulumuz 1997 yılında değişen yasa ile birlikte Özel Ceceli İlköğretim okulu ünvanını aldı .

Ceceli Okulları Gelişimi
2000 -2001 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim okulumuzda yeşeren filizlerin fidana dönüşmesi amacı ile Özel Ceceli Anadolu Lisesi açıldı. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında önemli bir adım daha atılarak Özel Ceceli Fen Lisesi açıldı.

Açıldığı ilk günden bu yana “Dünyaya Yön Verecek Liderleri” yetiştirmeyi hedefleyen Özel Ceceli Okulları ismini, gerçek bir öncü lider olan, Ceceli Grup’un kurucusu saygın işadamı Alaettin Ceceli beyefendinin soyadından almıştır.

Kurum Instagram Adresi: https://www.instagram.com/ozelceceliokullari/

Ankara’da bulunan özel okullar, kolejler, okulların bursluluk sınavları, okulların eğitim ücretleri, eğitime dair tüm gelişmeler ile ilgili bilgileri, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören Özel Ceceli Okulları Keçiören
39.994885, 32.863461

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ