Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Kardelen İlköğretim Okulu 2018 2019 Fiyatları

Özel Kardelen İlköğretim Okulu 2018 2019 Fiyatları

Ankara’nın önde gelen eğitim kurumlarından olan Özel Muradiye Öğretim Kurumları, Kardelen İlköğretim Okulu için, anasınıfı, ilkokul ve ortaokul 2018 2019 eğitim öğretim yılı okul ücretlerini sizlerle paylaşıyoruz. (Okul Resmi Web Sayfasından Alınmıştır)

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Kardelen Okulları  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Ücretleri:

Anaokulu Ücretleri:

Anaokulu için okul ücreti 11.000 TL olarak belirlenmiştir. Ana sınıfında bu ücrete yemek ücreti de dahildir. Yani anaokulu için toplam ücret 11 Bin TL.

İlkokul Ücretleri:

İlkokul için okul ücreti, 16.750 TL olarak belirlenmiştir. Yemek ücreti ise 2750 TL olarak belirlenmiştir. Toplam ücret ise 19500 TL olarak belirlenmiştir.

Ortaokul Ücretleri:

Ortaokul için okul ücreti, 16.750 TL olarak belirlenmiştir. Yemek ücreti ise 2750 TL olarak belirlenmiştir. Toplam ücret ise 19500 TL olarak belirlenmiştir.

Bu ücretler yıllık ücretler ve ücretlere yüzde 8 KDV dahildir.

İlkokul Kayıt İşlemleri:

Her yıl Mayıs ayında; 5 yaşını dolduran her çocuk ana sınıfına ve 6 yaşını doldurmuş her çocuk 1. Sınıfa ön görüşme ile diğer sınıflara sınav ile kayıt kabul ediliyor. Okulda peşin ödemelerde yüzde 5, kardeş indirimi olarak yine yüzde 5 indirim uygulanıyor.

Okula kayıt işlemleri direkt okulda yapılıyor. Aşağıdaki bağlantıdan okulun iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muradiye Kardelen İlköğretim Okulu

Ankara’da bulunan tüm kolejler ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Detaylı bilgi için kurumun resmi web adresini inceleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ