Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel MEV Koleji Ankara

ADRES
Çayyolu Mahallesi, Dumlupınar Blv. No:17, 06810 Yenimahalle/Ankara
TELEFON
FAKS
(312) 235 13 97
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Özel MEV Koleji ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları bu başlık altında sizlerle paylaşacağız. Milli Eğitim Vakfı Özel Ankara Koleji, Koru Mahallesi 2568. Cadde No: 7 (İlkokul-Ortaokul) No: 7/1 (Anadolu Lisesi- Fen Lisesi) No: 9 (Okul Öncesi) Çankaya / Ankara adresinde yer alıyor.

Ankara’nın nezih semtlerinden Çayyolu’nda, şehrin karmaşasından uzak, yemyeşil ve güvenli bir ortamda 18.281 m² alan üzerine inşa edilen MEV Koleji, 16.250 m²’lik kapalı ve 10 bin m²’yi aşkın yeşil alanıyla öğrencilerine hizmet veriyor.

Yerleşkemizde öğrencilerimizin birden çok spor dalıyla ilgilenmesine olanak sağlayan açık ve kapalı spor alanları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve 650 Kişi oturma kapasiteli Kapalı Spor Kompleksi bulunmaktadır. Öğrenciler Futbol halı sahaları, tenis kortları, voleybol, hentbol ve basketbol sahaları, halkoyunları, jimnastik ve fitness salonu, Sanat sokağı, çadır ve kamping alanları gibi hizmetlerden istedikleri ölçüde yararlanabilmekte; sera ve hobi bahçelerinde doğal yaşamla iç içe eğitimlerini sürdürebilmektedirler.

Özel MEV Koleji Ankara Özel MEV Koleji Ankara Özel MEV Koleji Ankara Özel MEV Koleji Ankara Özel MEV Koleji Ankara
39.898661, 32.687940

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ