03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Muradiye Erkek Liseleri

ADRES
Beşikkaya Mahallesi, Karapürçek Cd., 06360 Altındağ/Ankara
FAKS
0 (312) 376 29 41
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara’nın önde gelen eğitim kuruluşlarından olan Muradiye Öğretim Kurumlarına bağlı olan Muradiye Erkek Liseleri, Karapürçek Altındağ’da bulunuyor. Kurumda pansiyon bulunuyor. Erkek Lisesi, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak hizmet veriyor.

Kurum sosyal ve kültürel faaliyetlere, sportif faaliyetlere, proje ve olimpiyat faaliyetlerine önem veriyor. Kurumun akademik anlamda da birçok başarısı bulunuyor. Okulda yemek hizmeti, sağlık hizmeti, güvenlik hizmeti ve servis hizmeti mevcut.

Kurum Güvenlik Hizmetleri: (resmi web adresinden alınmıştır)

Özel Muradiye Liseleri ve Ortaokulu huzurlu, sağlıklı ve güvenlik bir ortamda, eğitim ve öğretim yapılabilmesi için güvenlik birimine büyük sorumluluk düşmektedir. Bizlere emanet edilen öğrencilerimizi her türlü dış tehlikelerden koruyan Güvenlik Birimimiz 1 kişi gündüz, 2 kişi de gece olmak üzere toplam 3 kişi 24 saat öğrencilerimizin güvenliğini sağlamaktadırlar.

Güvenlik birimimiz okulumuzu sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun, yağma ve yıkma, zorla işlem, alıkoyma, tehdit, tehlike ve tecavüze karşı korumakla yükümlüdür. Ayrıca olay olmadan önleme, aksi hallerde ise suç delillerini muhafaza ederek genel kolluk kuvvetlerine bildirmek, sanıkları yakalamak ve genel kolluk kuvvetine teslim etmekle sorumludur.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip edin…

Özel Muradiye Erkek Liseleri Özel Muradiye Erkek Liseleri Özel Muradiye Erkek Liseleri
39.970145, 32.955504

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ