21.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Nar Okulları Batıkent

ADRES
İlkyerleşim Mah. 2005 Sok. No:3 Batıkent Yenimahalle / Ankara
FAKS
Fax (Dahili): 150
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Batıkent’te bulunan Özel Nar Okulları ile ilgili gerekli iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşacağız. Nar Okulları, anaokulu, ilkokul ve ortaokul alanlarında hizmet vermektedir.

Eğitim verdiği öğrencilerine geniş bir dünya görüşü ve hoşgörü kazandırmayı hedefleyen okul, Türk ve yabancı uyruklu öğretmenler tarafından Türkçe ve İngilizce eğitim veriyor. Okulda tam gün ve karma eğitim yapılıyor. Öğrenciler ayrıca dans, drama ve satranç eğitimi de alıyor.

Okulda sınıflar ortalama 15 kişi olup maksimum 18 kişilik bir eğitim veriliyor. Rehber öğretmenlerin bulunduğu okul servisleri ile hizmet veriliyor. Servis saatleri ve ücretleri her eğitim-öğretim yılının başında belli oluyor. Öğrenci servisleriyle ilgili tüm işlemler kayıtların başladığı ilk günden itibaren okulda bulunan sekreterlik bölümünde yapılabiliyor.

Nar okullarında yemek, okul bünyesinde bulunan aşçı tarafından yapılıyor.

Kurumda sabah 09.00’da ilk ders saati başlıyor. 8 ders saati eğitim veriliyor ve saat 16.10’da ders bitiyor. 16.30-18.00 saatleri arasında isteğe bağlı etüt çalışmaları devam ediyor.

Nar Okulları resmi web adresi misyonumuz bölümünde: “Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, ulusal değerlerine bağlı, insan ilişkilerinde hoşgörülü, dürüst, güvenilir, estetik algısı yüksek, anadilini etkili bir biçimde kullanabilen, en az bir yabancı dil konuşabilen, eleştirel ve analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişmeye açık bireyler yetiştirmek.” ifadeleri yer almaktadır.

Okulun Fiziksel Koşulları:

Nar okulları binası 60 metrekare açık teras ve 4420 metrekare kapalı alanı bulunduruyor. Okul deprem yönetmenliğine uygun bir şekilde yapılmış. Okulun giriş katında, 450 metrekare iç avlu ve 210 metrekare çok amaçlı oyun salonu bulunuyor. Her katın yemekhanesi kendi katında bulunuyor. Okul musluklarından anında sıcak su temin edilebiliyor. Sınıflarda akıllı tahta ve projeksiyon da mevcut. Okulda 250 kişilik konferans salonu bulunuyor.

Sizde dilerseniz kurum hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Ankara’da yer alan tüm özel okullar ve eğitime dair gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Özel Nar Okulları Batıkent Özel Nar Okulları Batıkent Özel Nar Okulları Batıkent Özel Nar Okulları Batıkent Özel Nar Okulları Batıkent
39.974346, 32.722428

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ