23.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Özel Nene Hatun Okulları Pursaklar

ADRES
Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Cd. No:7, 06145 Pursaklar/Ankara, Türkiye
FAKS
0(312)328 65 49
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Pursaklar ilçesinde bulunan Özel Nene Hatun Okulları, ana sınıfı, ilkokul, ortaokul, fen lisesi, anadolu lisesi ve meslek lisesi alanlarında eğitim öğretim hizmeti veriyor. Özel Nene Hatun Okulları Ankara’nın önde gelen eğitim kurumlarından olan, Muradiye Öğretim Kurumları bünyesinde yer alıyor.

Okulun İsmi Nereden Geliyor?

Okul, ismini 1877-1878 yıllarında yapılan Türk- Rus savaşında Aziziye Tabyasını geri almak için verdiği mücadele ile bir kahramanlık destanı yazan Nene Hatun’dan almıştır.

Kurum, milli ve manevi değerlere önem veren, insanın bireyselliğine saygı duyan, kendini gerçekleştirmek isteyen öğrencilere olanak sağlayan, potansiyellerini öğrencilerine kullanmaları konusunda yardımcı olan, öğrencilerin kendini gerçekleştirmesine yardımcı olan bir kolej olarak kendisini tanımlıyor.

Okulda pansiyon da bulunmaktadır. Kampüs içerisinde, Okul öncesi – Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul, Kız Anadolu Lisesi , Kız Fen Lisesi ve Mesleki ve Teknik Kız Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Kız öğrencilere yönelik pansiyon bulunmaktadır.

Kurumda yemekler diyetisyen kontrolündedir. Okul ile ilgili daha fazla bilgi almak için kurum resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nene Hatun Koleji ve Ankara’da bulunan diğer tüm kolejler ile ilgili, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Özel Nene Hatun Okulları Pursaklar Özel Nene Hatun Okulları Pursaklar
40.032153, 32.898157

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ