25.10.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Pınar Eğitim Kurumları Yenimahalle 2019 2020 Okul Fiyatları

Pınar Eğitim Kurumları Yenimahalle 2019 2020 Okul Fiyatları

Eğitimin marka adreslerinden olan Pınar Eğitim Kurumlarının Yenimahalle Kampüsü için 2019 2020 eğitim öğretim yılı okul fiyatları belli oldu. İlkokul ve Ortaokul fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Pınar Eğitim Kurumları Yenimahalle Kampüsü 2019 2020 Okul Fiyatları

İlkokul Peşin Fiyatı (Temmuz): 16.000TL, yemek ücreti 3000 TL, kahvaltı ücreti 1250 TL olarak belirlenmiştir.

İlkokul Taksitli Fiyatı (Temmuz): 16.750TL, yemek ücreti 3100 TL, kahvaltı ücreti 1300 TL olarak belirlenmiştir.

Ortaokul Peşin Fiyatı (Temmuz): 17.800TL, yemek ücreti 3400 TL olarak belirlenmişir.

Ortaokul Taksitli Fiyatı (Temmuz): 18.150TL, yemek ücreti 3500 TL olarak belirlenmişir.

NOT: Bu fiyatlar 31 Temmuz 2019’a kadar geçerlidir. Ayrıca Pınar Eğitim Kurumları fiyatlarda istediği zaman güncelleme yapma hakkına sahiptir. Kayıt aşaması için lütfen size vereceğimiz iletişim numarası aracılığı ile Pınar Eğitim Kurumları ile iletişime geçiniz. Güncel fiyatlardan haberdar olunuz.

Bu fiyatlara KDV dahildir.

Kardeş ve öğretmen indirimi eğitim-öğretim ücreti üzerinden Anaokullarında 500TL, İlkokullarda 600TL, Ortaokullar ve Liselerde 700TL uygulanır.

Bu ücretler sadece eğitim-öğretim, yemek ve kahvaltı ücretleri olup kitap, kırtasiye, yetiştirme kursu, gezi vb. ücretleri bu ücrete dahil değildir.

Başarı indirimi ile diğer indirimlerin toplamı (kardeş, öğretmen, Pınar A.Ş. ortaklık indirimi) yüzde elliyi geçemez. Başarı indirimleri liste fiyatı üzerinden hesaplanır.

KuveytTürk Katılım Bankası Sağlam Kart’ı olan velilerimize peşin fiyatına 5 taksit yapılabilir.

Taksitli kayıtlarda ilk taksit peşin alınacak, kalan taksitler Türkiye Finans, KuveytTürk veya Albaraka Türk Katılım Bankası Okul Taksit Sistemi üzerinden yapılacaktır. (OTS sistemi için velilerimizden nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi istenecektir.)

3 veya daha fazla zayıf dersi olanlar kampanya indiriminden yararlanamazlar.

5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve bu Kanuna dayanılarak MEB tarafından yayınlanan “MEB Özel Öğretim Kurumları Öğrenci ve Kursiyer Ücretleri Tespit ve Tahsil Yönetmeliği” gereğince ilan olunur.

Devlet teşviki olan öğrencilerimiz, peşin ödemelerde ücretin tamamını ödeyecek, devlet kurumumuza teşvik miktarını yatırdığında kurumumuz teşvik miktarını velilerimize iade edecektir. Taksitli ödemelerde ise; teşvik kadar kısım kayıt ücreti üzerinden düşülecek, geri kalan kısım için Temmuz 2019’den başlayacak şekilde 9 eşit taksitli ödeme planı yapılacaktır.

Devlet teşviği alan öğrencilerimizin, teşviği iptal olur veya devlet teşvik ödemesini yapmaz ise teşvik miktarı veliden tahsil edilecektir.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ