03.12.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Pursaklar Öncü Koleji

ADRES
Saray Osmangazi Mahallesi, 06145 Pursaklar/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Pursaklar ilçesinde bulunan Özel Öncü Koleji ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Öncü Eğitim Kurumlarına bağlı olan Pursaklar Öncü Koleji, anadolu lisesi ve fen lisesi seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti veriyor. Kaliteli bir eğitim anlayışı ile eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Öncü Koleji ile ilgili daha fazla bilgi için, kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Öncü Koleji Hakkımızda Bölümü: (Resmi Web Sitesinden Alınmıştır)

Ankara Öncü Eğitim Kurumları, ÖNCÜ EĞİTİM SAĞLIK YAPI VE TİCARET A.Ş. kuruculuğunda ve 1993-1994 Eğitim Öğretim Yılında açılan Özel Ankara Öncü İlkokulu ile faaliyetine başlamıştır.

Başlangıçta çok ortaklı olarak çalışmalarına başlayan Öncü Eğitim Sağlık Yapı ve Ticaret A.Ş.’nin ortaklık yapısında değişiklik yaşanması sonucunda ve 2004 yılından itibaren ANKARA ÖNCÜ KOLEJ EĞİTİM YAYINCILIK TAŞIMACILIK TİCARET A.Ş. adı ile ve daha az sayıda ortağa sahip olmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara Öncü Kolej Eğitim Yayıncılık Taşımacılık Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan AHMET GÜNEŞ, Öncü Kolej’in eğitime başladığı ilk zamanlardan bugüne Kurucu Temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Pursaklar Öncü Koleji

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ