23.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Selçuklu Koleji

ADRES
Aşağı Yahyalar Mahallesi, 985. Sk No:2, 06210 Yenimahalle/Ankara
FAKS
0 (312) 334 14 07
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Aşağı Yahyalar Mahallesinde bulunan Selçuklu Koleji ile ilgili iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Özel Selçuklu VİP Koleji, 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir. Kurumda Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul bulunmaktadır. Okul 4000 metrekare kapalı alan, 1250 metrekare bahçe alanı üzerine kurulmuştur.

Selçuklu Koleji Vizyon ve Misyon Bölümü: (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

VİZYON: Yaşam boyu öğrenme felsefesini kendine rehber edinmiş uzman eğitim kadrosu ile yenilikçi, eğitimin var olduğu her alanda saygın bir yeri olan, aziz vatanımıza ve şanlı ecdadımıza layık nesiller yetiştiren, “Yüksek Standartlı” bir eğitim öğretim kurumu olmaktır.

MİSYON: Büyük Türk Milletinin milli, ahlaki insani manevi ve kültürel değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren; Ailesinin, Vatanının, Milletinin, Bayrağının ve İstiklal Marşı’nın kutsallığının farkında olan… Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı görevlerini ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş… Beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bütünlüğü bakımından dengeli, gelişmiş bir karaktere sahip, özgür iradeli… Bilimsel analitik, eleştirel düşünebilen, duygudaşlık kurabilen, geniş bir dünya algısına sahip, insanlık adına nitelikli gençler yetiştirmektir.

Ankara’da bulunan tüm özel okulların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Selçuklu Koleji Selçuklu Koleji Selçuklu Koleji Selçuklu Koleji

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ