21.05.2022
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Sınav Koleji Bursluluk Sınavı 2021

Sınav Koleji Bursluluk Sınavı 2021

Eğitimin marka adreslerinden olan Sınav Koleji, 2021 2022 eğitim öğretim yılı için bursluluk sınavı düzenliyor. Bursluluk sınavının tarihini ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Online olarak yapılacak sınav, Sınav Eğitim Kurumlarına Kabul ve Bursluluk Sınavı Provası mahiyetinde yapılacaktır. Konu ile ilgili kurum resmi web adresinde bilgiler yer almaktadır.

Sınav Okulları, resmi web adresinde yayınladığı bilgiye göre, 02 Ocak 2021 ve 03 Ocak 2022 tarihlerinde, 4. Sınıflara, 5. Sınıflara, 6. Sınıflara, 7. Sınıflara, 8. Sınıflara, 9. Sınıflara, 10. Sınıflara ve 11. Sınıflara online sınav yapacak. Yüz yüze olan sınav ise 27 Şubat 2021 ve 28 Şubat 2021 tarihlerinde yapılacak.

Sınav Eğitim Kurumları, başarıları ile adından sıklıkla söz ettiren bir kurum. Sınav ile ilgili gerekli olan tüm bilgiler, sınava katılmak için başvuru yapacağınız linkte bulunuyor. Konu ile ilgili merak edilen her şey, aşağıda size vereceğimiz ve kurumun resmi web adresine yönleneceğiniz linkte bulunmaktadır.

Sınav süreleri hangi sınıf için ne kadar? Sınav soru sayısı hangi sınıf için kaç tane gibi sorular için aşağıdaki bağlantıda aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Sınava başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://osinavbusinav.k12net.com/

Ankara Özel Okul web adresi olarak, 2021 2022 eğitim öğretim yılı için Ankara’da yapılacak bursluluk sınavlarının haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ