25.02.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Süleymaniye Okulları Keçiören Ovacık Kampüsü

ADRES
Ovacık Mahallesi, No:548, 06280 Keçiören/Ankara
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara’da dört şubesi bulunan Süleymaniye okullarıın bir kampüsü de Keçiren Ovacık’ta bulunuyor. Süleymaniye Eğitim Kurumları Ovacık Kampüsü ile ilgili gerekli iletişim bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ovacık kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti veriyor.

Süleymaniye Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavları:

Süleymaniye Eğitim Kurumları, giriş ve bursluluk sınavında, geçtiğimiz yıl bazı indirimler uygulamıştı.

Sınava giren şube ve sınıf seviyesinde başarı sıralamasında, İlk 5 Öğrenciye Eğitim bursu verildi. 1.Olana % 100, 2.Olana % 75, 3.Olana % 50, 4.Olana % 40, 5.Olana % 30 indirim Eğitim ücreti üzerinden uygulanmıştı.

Dilerseniz Süleymaniye Koleji resmi web adresine girerek, ön kayıt yaptırabilir ya da detaylı bilgiyi kurumu arayarak alabilirsiniz.

Süleymaniye Okulları Hakkımızda Bölümü (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

Ahlaklı ve bilgili bir nesil yetiştirmek için eğitim ve öğretim faaliyetleri büyük önem taşımaktadır. Eğitim alanında bugüne kadar anaokulları ile hizmet veren Süleymaniye Eğitim Kurumları, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında hizmet zincirine yeni bir halka ekleyerek Özel Süleymaniye Bağlıca İlkokulu ve Ortaokulu’nu faaliyete geçirmiştir.

Eğitim sürecinin ilk adımı olan ilkokul, insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Okul sevgisi bu yaşlarda kazanıldığı gibi, ilkokulda edinilen öğrenme beceriler ve güzel alışkanlıklar da hayat boyu başarının temelini oluşturmaktadır.

“Çocuklara bugünkü halleri için SEVGİ; gelecekteki halleri için SAYGI ile yaklaşınız” prensibi ile hareket eden Özel Süleymaniye Eğitim Kurumları, eğitim programında okul başarısının yanı sıra çocuklarımızın ahlaki gelişimine yönelik faaliyetlerde de yer vermektedir.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ve kolejler ile ilgili iletişim bilgilerini, detayları, gelişmeleri, eğitimde yaşanılan anlık gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Süleymaniye Okulları Keçiören Ovacık Kampüsü Süleymaniye Okulları Keçiören Ovacık Kampüsü
40.011348, 32.828213

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ