Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

TED Ankara Koleji İncek

ADRES
Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5 İncek, Gölbaşı/Ankara
TELEFON
FAKS
0312 586 90 41
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Çok sayıda şubesi bulunan ve eğitimde yıllardır marka kurum olan TED Koleji’nin, Ankara’da bulunan kampüsü ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz. Muhteşem bir kampüs üzerine kurulan, fiziksel olarak beğeni toplayan TED Ankara koleji, Kentin güneyinde OR-AN şehri-Yıldız mahallesi ile Ümitköy-Çayyolu-Eskişehir Yolu arasındaki bağlantıyı sağlayan yol üzerinde, Taşpınar Köyü’nün doğusunda Yumrubel Tepesi’nde bulunuyor. Ulaşım için ve iletişim için gerekli bilgileri adres kısmında sizlerle paylaştık. Dilerseniz konum bölümünden haritaya tıklayarak, navigasyon ile okula ulaşım sağlayabilirsiniz. Okul, Konya Yolu üzerinde bulunan Yonca Kavşağına dört kilometre mesafede bulunuyor. İncek yolu ile okula ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kampüs Beğeni Topluyor:

Görenlerin beğenisini toplayan TED Ankara Koleji Kampüsü, hem doğası hem de fiziksel imkanları ile dikkat çekiyor. 309 dönüm bir arazi üzerine kurulu olan kampüs, 141 dönüm kapalı alana sahip. Çağdaş eğitimin hızına ayak uyduracak şekilde hazırlanmış olan kampüs, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise alanlarında eğitim hizmeti veriyor.

Türkiye’de eğitimin öncü kuruluşlarından olan TED, gerek kampüsü, gerekse eğitim kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kampüste olimpik Stadyum ve atletizm pisti, tribünlü antrenman sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, sanat atölyeleri, amfi tiyatro, açık hava sahaları, 3D sınıflar, müzik stüdyosu, cep sineması bulunuyor.

3D High – Tech Sınıflar:

TED Ankara Koleji, kampüs içerisindeki sınıflarının dizaynı ve teknolojik olanakları ile de dikkat çekiyor. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, okulda uygulayan kurum, teknoloji kullanımını başarılı bir şekilde uygulamaya geçiriyor. 3D sınıflar, Hi-Tech Sınıf ve Planetaryum öğrencilere daha şimdiden, geleceğin eğitim sistemi olarak da ön görülen 3 boyutlu içeriklerle, okuyarak, dinleyerek, duyarak, görerek, eğlenerek ve her şeyden önemlisi hissederek işledikleri konuları öğrenmeleri sağlanıyor. Öğrenciler bu sınıflarda, bazen insan vücudunun içindeki damarlarda dolaşıyor, bazen yıldızlara, güneşe, gezegenlere dokunacak kadar yakın oluyor, öğrendikleri konunun içinde yaşıyorlar. Böylece öğrendikleri daha da kalıcı oluyor.

Ankara’da bulunan tüm özel okullar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Okulların iletişim bilgileri ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

TED Ankara Koleji İncek TED Ankara Koleji İncek TED Ankara Koleji İncek TED Ankara Koleji İncek TED Ankara Koleji İncek
39.826673, 32.774056

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ