Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Tümay Eğitim Kurumları İletişim

ADRES
Kızılay Mahallesi Mithatpaşa Caddesi no: 35 Kızılay / Ankara
FAKS
(0312) 435 54 34
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Kızılay’da bulunan Tümay Eğitim Kurumları, tanınmış bir kurum olma özelliği taşıyor. Kurum birçok başarıya imza atmış, eğitim sektöründe yıllardır isminden söz ettiren bir yapıya sahip.

Tümay Eğitim Kurumları Misyon ve Vizyon (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

Misyon
Her koşulda Atatürkçü, Cumhuriyet değerlerine sahip bir kurum kimliğini, eleştirel ve analitik düşünme gücüne sahip, yaşatmak ve sürdürmek. Yaratıcı çözümleri alışılmış çözümlerin üzerinde tutan ve sorunlara yapıcı çözümler üretme çabasında olan, Yaşamın her boyutunda etkin olarak yer alan ve zamanı iyi kullanabilen, Paylaşarak gelişeceğinin bilincine erişmiş, Düşünsel ve bedensel emeğe saygılı, Kendisine ve insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getirebilen çevreyle uyum içinde yaşayabilen, Kendisiyle barışık, sağlıklı bir güven duygusu ve özdenetim geliştirmiş, bireyler yetiştirmek. Kurumun varoluş amacına değer katan çalışanlarda kurumsal aidiyet kültürünü oluşturmak.

Vizyon
Okulun her noktasını eğitim alanı olarak kullanan ve çok yönlü eğitimi bireysel olarak eğitici kadrosuyla, okul ortamında kazandığı edinimleri yaşantılarıyla ilişkilendiren ve iş disiplini yüksek öğrenciler yetiştirmek.

Kurum Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/tumayegitimkurumlari/?hl=tr

Ankara’da bulunan tüm eğitim kurumları ile ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Tümay Eğitim Kurumları İletişim Tümay Eğitim Kurumları İletişim Tümay Eğitim Kurumları İletişim Tümay Eğitim Kurumları İletişim Tümay Eğitim Kurumları İletişim

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ