22.10.2021
Ankara'da Özel Okullar ve Kolejler

Uğur Okulları Batıkent Kampüsü İletişim

ADRES
Başkent Bulvarı Yenibatı Mah. 2372. Sok. No:2 Botanik Metro Arkası Batıkent / Ankara
TELEFON
FAKS
0212 570 05 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğitimde marka isimlerden olan Uğur Okullarının Batıkent Kampüsü ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Uğur Okulları Vizyon Misyon ve Değerler (Resmi Web Adresinden Alınmıştır)

Misyon

Tutkuyla ve kararlı bir şekilde çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak ve gençleri sevgiyle kucaklayarak gelecek nesillerin hizmetinde olmak.

Ve böylece çocuklarımızın; ülkemizde ve dünyada hayal ettikleri lise ve üniversitelere yerleşerek, öz güvenleri yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.

Vizyon

Bilimsel ve akademik eğitim ile öğrencilerini başarıya hazırlayan, kişiye özgü rehberlik hizmetleriyle fark yaratan dünya çapında okul olmak.

Değerlerimiz

Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamak.

Kurum Instagram Adresi: https://www.instagram.com/ugur.okullari/

Ankara’da ve Yenimahalle’de bulunan özel okullar ile ilgili iletişim bilgilerini ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz

Uğur Okulları Batıkent Kampüsü İletişim Uğur Okulları Batıkent Kampüsü İletişim

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ